fbpx
Październik 29, 2019

Ślub na Islandii

Ślub na Islandii – lipiec 2019


Kilka lat temu zakochałem się w widokach Islandii, klimacie, różnorodnej naturze, w czarnych plażach i mrocznych dolinach. Wtedy jeszcze nie widziałem, że będę miał możliwość znaleźć się w tym przepięknym miejscu. Udało mi się zrealizować to marzenie w 2016 roku i wiedziałem że chcę tam jeszcze wrócić, by znów nacieszyć się tym co oferuje wyspa. Nie przeszło mi nawet przez myśl, że kolejnym razem będę robił zdjęcia na ślubie… No dobrze, po cichu marzyłem o tym. Ta wyspa jest magiczna…pozwoliła mi na zrealizowanie kolejnego punktu z listy moich marzeń…

Ania i Wojtek

Gdy Ania z Wojtkiem odezwali się do mnie jeszcze nie wiedziałem jak zakończy się nasza wspólna przygoda. Z początku ceremonia miała odbyć się w Polsce, z czasem jednak zmienili zdanie i postanowili, że ślub odbędzie się na Islandii.
Możecie sobie tylko wyobrazić jaką radość poczułem w sercu, że to właśnie tam…na mojej ukochanej wyspie będą sobie ślubować miłość.

Każdy ma swoje małe marzenia. Radość moja była tym większa, kiedy w trakcie rozmowy zrozumiałem, iż z Anią i Wojtkiem mamy bardzo wiele wspólnego, a jedną z tych rzeczy była zapierająca dech Islandia. Już wtedy wiedziałem ze szykuje się pełna pięknych chwil ceremonia. I tak tez było. To była czysta magia… nie sposób opisać inaczej pięknej ceremonii ślubnej wśród tak nierzeczywistego i przedziwnie ukształtowanego terenu. Wizyta w tych stronach to jak podróż na inną planetę. Na sesję zdjęciową wybraliśmy między innymi plażę Reynisfjara, wodospad Skógafoss, jaskiń Rutshellir; wybraliśmy się również nad moje ulubione jezioro Kleifarvatn. Ziemia przybierała tam niesamowite odcienie.
Wulkaniczna gleba, charakterystyczna zieleń, wodospady, droga, która kończy się wraz z horyzontem…

Mógłbym tak pisać i pisać… trzeba to po prostu przeżyć, dlatego mój powrót na Islandię to tylko kwestia czasu…

Chciałbym tutaj podziękować Ani i Wojtkowi za możliwość udziału w jednej z piękniejszych przygód mojego życia. 

Dziękuję Wam ♥️

fot. Monika Saja

Podziękowania

Chciałbym również podziękować serdecznie wszystkim osobom, które zaangażowały się przy organizacji całości. Ponieważ, żeby to wszystko tak pięknie się udało potrzeba było kilku pomocnych osób:

Świadkowie Monika i Paweł ♥️ oboje jesteście fantastycznymi ludźmi i bardzo Wam dziękuję za ogromną pomoc i za kilka zdjęć mojej osoby♥️
Agnieszka Nowak – Wedding Planner
Ochocka Atelier – Suknia
4 Árstíðir – Flower Design
PattyBeautyRoom – MUA


Ślub na Islandii, lipiec 2019Autopromocja 😉


Jeśli chcecie być na bieżąco z moimi fotografiami, zajrzyjcie na profile na Instagramie lub Facebooku. Linki możecie znaleźć na stronie głównej. Jeśli chcielibyście zostawić tutaj ślad po sobie, napiszcie komentarz ♥️ Będzie mi ogromnie miło na sercu!
Wszystkiego dobrego!
Tomek

One Comment

 1. Ania K
  Październik 30, 2019 at 8:42 am

  I znowu wycisnąłeś u mnie parę łez tym opisem 🤗😅🥰
  My również dziękujemy za super, niezapomniany czas i najpiękniejsze zdjęcia !!! Ściskamy

  1. Tomasz Twardowski
   Październik 30, 2019 at 8:51 am

   Bardzo się cieszę, że jeszcze mogę sprawić, że się wzruszacie 🙂 To były zdecydowanie niezapomniane chwile dla nas wszystkich tam obecnych! Dla Was, dla oni i dla Moniki i Pawła! Było fantastycznie! Ja trzymam oczywiście kciuki za Wasze plany i mam nadzieję, że niedługo się zobaczymy! <3

   1. Ania K
    Październik 30, 2019 at 9:55 am

    ♥️♥️♥️

 2. Ania K
  Październik 30, 2019 at 9:55 am

  ♥️♥️♥️

 3. Krysia
  Październik 30, 2019 at 1:37 pm

  Piękne zdjęcia, widoki, zazdroszczę 🙂

  1. Tomasz Twardowski
   Październik 30, 2019 at 1:44 pm

   Dziękuję ❤️

 4. Marysia
  Październik 30, 2019 at 5:15 pm

  Zazdroszczę tej pięknej parze takich cudownych chwil, widoków i przeżyć. Bardzo miło się ogląda. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.