O mnie

Uśmiech, proszę!

Fotograf Ślubny Poznań Islandia best nine

Hej! Jestem Tomek, broń Boże – pan Tomek. Rocznik 85’. Lubię skracać dystans, a kontakt  z ludźmi daje mi wiele satysfakcji. Wierzę, że pozytywne nastawienie i uśmiech pomagają w życiu załatwić wiele spraw i otwierają niejedne drzwi. Dlatego  jestem optymistą. Po prostu.

Na co dzień jestem fotografem świeżo upieczonych małżonków. Sam też jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwóch synów (być może przyszłych fotografów 😉). W wolnym czasie staram się być aktywny i biegam, jeżdżę na rowerze i pływam. Mam na swoim koncie nawet pokonany dystans maratonu. Mimo że staram się prowadzić aktywny tryb życia, to mam pewne słabości – nie przejdę obojętnie obok kawy i…czasem pozwolę sobie na odrobinę słodyczy w postaci czekolady z orzechami i karmelem. Fotograf ślubny – 100% 😉 Na co dzień jestem blisko natury, dlatego naturalna fotografia ślubna jest dla mnie szalenie istotna. Staram się, abyście podczas reportażu czy sesji ślubnej czuli się jak najbardziej komfortowo.

Co jeszcze warto o mnie wiedzieć? Podróżuję nie tylko palcem po mapie, ale także w realu. Bo poznawanie nowych miejsc jest dla mnie, między innymi źródłem wielu inspiracji, a tych nieustannie poszukuję. Dlatego też pracuję nie tylko w okolicach miasta Poznań czy w Wielkopolsce, ale w całej Polsce, również za granicą.

Wy już mnie poznaliście. Teraz pora na Was 😊 Zachęcam Was serdecznie do kontaktu. Napiszcie mi kilka słów o sobie i o Waszych planach związanych z ślubem. Oferta ślubna zostanie odesłana do Was w odpowiedzi zwrotnej 🙂

O mnie 1