Sesja ślubna nad morzem – Kasia & Kuba

Sesja ślubna nad morzem – Wydma Łącka – Łeba.

Kasia i Kuba to osoby, z którymi szybko udało mi się nawiązać bardzo dobry kontakt. Kasia podczas wspólnej rozmowy nad miejscem sesji ślubnej zaproponowała zdjęcia nad morzem. Po chwili dodała, że najlepiej w okolicach wydm, uznaliśmy wspólnie, że okolice Łeby będą najlepszym miejscem. Nasz wybór to Wydma Łącka.

Podróż z Poznania była dość długa oraz dało się już odczuć lekkie zmęczenie podróżą… Widok jaki ujrzeliśmy po dotarciu na miejsce zrekompensował nam jednak czas dojazdu na miejsce. Pozytywnie zaskoczyła nas pogoda, która jak na środek października była cudowna! Słońce świeciło przepięknie, także temperatura powietrza była bardzo wysoka o tej porze roku. Zagrało dla nas dosłownie wszystko… pogoda, widoki, również aura oraz przepiękne światło. Wydma Łącka to miejsce, gdzie otaczał nas bezkres… cisza i spokój.
Idealna sesja ślubna nad morzem ❤️

Bardzo się cieszę że mogłem właśnie z Kasią i Kubą udać się na piękne wydmy… miłość, szacunek i troska o siebie na wzajem to jest to co scala ich w każdej sekundzie ❤️

Są w naszym kraju takie miejsca, które na prawdę potrafią oczarować. Z pełną odpowiedzialnością mogę napisać, że warto udać się w okolice Łeby, żeby zobaczyć tak fantastyczne miejsce oraz uraczyć się widokiem jaki rozpościera się po wejściu na szczyt wydmy, a także uciec na chwilę od zgiełku i zwykłej szarej codzienności. Warto tam zajrzeć poza sezonem turystycznym, jeżeli tylko nie boicie się zaryzykować, na wypadek niekorzystnej pogody.

Zostawiam Was na chwilę z kilkoma kadrami z naszego wypadu na sesję zdjęciową nad morzem <3

Sesja Ślubna nad morzem – Kasia i Kuba. Wydma Łącka Łeba, październik 2018

Zachęcam Was serdecznie do przeglądania innych wpisów blogowych oraz do śledzenia mnie na moim koncie na Instagramie. Jeśli macie ochotę to skomentujcie oraz udostępnijcie dalej ten wpis 🙂 Znajdziecie mnie także na Facebooku. Odnośnik do Fanpage znajdziecie na stronie głównej 🙂

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.