Sesja Folwark Wąsowo – Magda i Paweł

Sesja Folwark Wąsowo – Magda i Paweł

Życie potrafi zaskoczyć…

Czasami, żeby poznać fajnych ludzi wystarczy zwykłe zrządzenie losu czy przypadek. W gruncie rzeczy, gdyby spojrzeć na całe życie człowieka – jest to zbiór „mniejszych lub większych przypadków”. W tym temacie chyba można by niejeden kieliszek wina wypić i przedyskutować kilka godzin 🙂

Cieszę się, że poznałem Magdę i Pawła. Cieszę się, że napisali do mnie, spotkaliśmy się i umówiliśmy na zdjęcia. Folwark Wąsowo jest pięknym, a także bardzo klimatycznym miejscem. Wspaniały klimat tego miejsca tworzy nie tylko rustykalny wygląd, ale też personel obsługujący to miejsce.
Jeżeli jeszcze ktoś z Was zastanawia się nad miejscem, w którym miałby odbyć się ślub – Folwark Wąsowo trzeba wziąć koniecznie pod uwagę. Klimat, estetyka i niewątpliwie nietuzinkowy urok <3

Czasami spotyka się na swojej drodze ludzi i zwykła rozmowa zamienia się od zdania do zdania na dwu-trzy godzinną dyskusję…o wszystkim. O życiu, o problemach, o pracy, o zwierzakach…o wszystkim… Jest mi ogromnie miło, że mogłem spotkać Was na swojej ścieżce, którą podążam.

Jak zawsze zachęcam do komentowania i udostępniania dalej moich wpisów 🙂 Być może ktoś poszukuje właśnie fotografa na swój ślub i dzięki Waszemu udostępnieniu natknie się na mnie.

Sesja Folwark Wąsowo, jesień 2017

 

Zapraszam do śledzenia mojego profilu na Instagramie i przeglądania strony Facebooka Fotograf Ślubny Poznań oraz do odwiedzin innych wpisów na blogu 🙂

Mogę pochwalić się również, że sesja Izy i Darka dostępna TUTAJ została doceniona przez Magazyn Ślubny Zankyou. Jest to dla mnie niebywałe wyróżnienie  🙂 Bardzo dziękuję <3

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i udostępnienie, zwłaszcza, że Facebook strasznie ucina zasięgi i bardzo ciężko jest do Was trafić.

Wielkie DZIĘKUJĘ i przesyłam Wam miliony serduch <3

Tomek

15 komentarzy

  1. Świetne zdjęcia, mają duszę, klimat i emocje!. Pokazujesz to co piękne między dwojgiem ludzi. WOW <3

  2. To klimatyczne zdjęcia, pełne uczucia i emocji. Dla mnie szczególne, bo pokazujące najbliższe mi osoby. Jest Pan wybitny. Pozdrawiam. Iza.

  3. To klimatyczne zdjęcia, pełne uczucia i emocji. Dla mnie szczególne, bo pokazujące najbliższe mi osoby. Jest Pan wybitny. Pozdrawiam. Iza.

  4. Piękna sesja! Magiczne kolory, dużo emocji… bardzo mi się podoba. Z sesji na sesję zdjęcia prezentują coraz to wyższy poziom, brawo!

  5. Piękna sesja! Magiczne kolory, dużo emocji… bardzo mi się podoba. Z sesji na sesję zdjęcia prezentują coraz to wyższy poziom, brawo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.