Ania i Kuba w Azalea and Rhododendron Park Kromlau

Rhododendron Park Kromlau.

Bardzo lubię wyjazdy na sesje ślubne w wyjątkowe miejsca ze specyficznym  klimatem oraz z „duszą”. Czasami takie miejsca możemy znaleźć bliżej czasami dalej. Zdarza się, że wystarczy przejść się pieszo, czasem trzeba podjechać autem, a zdarza się, że trzeba polecieć kilka godzin samolotem.

Z Anią i Kubą wybraliśmy się niedaleko za granicę Polsko-Niemiecką. Podróż autem z Poznania to około 3 godzin czyli w miarę blisko. Pełen uroku park rododendronów w okolicach Kromlau ma w soboe ogormny potencjał na wykonanie sesji ślubnej. Tym razem pogoda, która na pierwszy rzut oka mogła wydawać się niekorzystna i mało atrakcyjna, pomogła w zdjęciach. Światło jakie udało się uzyskać było miękkie i bardzo delikatne. Pozwoliło mi to wyciągnąć piękno zieleni jakie mają w sobie rododendrony. Dzięki mniejszej ilości światła udało się uzyskać nutę tajemniczego klimatu oraz sprawić, że zdjęcia nie są zbytnio „oczywiste”. Fotografie z lekką dozą tajemnicy, w taki sposób można by określić sesję w rhododendron park kromlau.

Muszę przyznać, że jak na drugą połowę października w parku jest bardzo zielono.  Uwielbiam takie miejsca, które tworzą piękne tło do zdjęć. Chciałbym tam kiedyś zajrzeć na wiosnę – być może w przyszłym roku? 🙂

Oczywiście zapraszam do zostawienia śladu po sobie w postaci komentarzy lub dalszego udostępniania 🙂

Z ciepłymi pozdrowieniami

Tomek <3

Rhododendron Park Kromlau, jesień 2017

Zapraszam Was również na Fanpage na Facebooku – Tomasz Twardowski Fotografia
Zajrzyjcie również do kolejnych wpisów na blogu <3

Zajrzyjcie czasem na mój profil na Instagramie, gdzie również wrzucam swoje prace.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.