Ranczo w Dolinie – Edyta i Artur

Ranczo w Dolinie z Edytą i Arturem.

Ranczo w dolinie jest miejscem, gdzie uwielbiam wracać. Miałem okazję być w tym ciekawym oraz uroczym miejscu już kilkukrotnie. Zawsze wracam z Rancza w doskonałym nastroju z mnóstwem pięknych wspomnień, a przede wszystkim z całą masą zdjęć. Bardzo cenię sobie profesjonalne podejście zarówno pod względem estetycznym, jak i organizacyjnym. Wszystko dopięte jest na ostatni guzik! 

W tym roku miałem przyjemność być fotografem Edyty i Artura podczas ceremonii w plenerze.
Było fantastycznie, zagrała nam pogoda, emocje, wszystko ułożyło się tak jak mogliśmy sobie wymarzyć. Magia miejsca oczarowała wszystkich włącznie ze mną. Jest to niewątpliwie jedno z takich miejsc, gdzie uwielbiam wracać i fotografować.
Państwo młodzi są bardzo przywiązani do swoich dwóch psiaków, więc nie mogło ich zabraknąć podczas ceremonii.

Artur zajmuje się produkowaniem obrączek z drewna, które możecie zobaczyć na zdjęciach, są one tworzone ręcznie na zamówienie oraz możecie spersonalizować je według własnych upodobań. Zajrzyjcie sobie na stronę internetową Artura oraz zastanówcie się nad alternatywą dla klasycznych obrączek 🙂 Ja jestem zakochany w tych małych, drewnianych dziełach sztuki! 

Edyto i Arturze!
Wspaniale wspominam Wasz wielki dzień!

Dziękuję, że mogłem być z Wami ❤️

T.

Ranczo w Dolinie, sierpień 2017

Zapraszam Was również do odwiedzania mojego profilu na Instagramie, komentowania oraz udostępniania 🙂 Jestem również bardzo ucieszony i pełen radości, gdy zajrzycie do moich innych wpisów na blogu. Każdy Wasz komentarz to miód ma moje serce! Dlatego wpadnijcie zobaczyć inne z moich postów oraz skomentujcie i udostępnijcie dalej na swoim Facebookowym profilu lub Instagramie <3

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.