Poznań Lasek Marceliński – Zuzanna i Maciej

Poznań – Lasek Marceliński to piękne miejsce na zielonej mapie poznańskiego Grunwaldu.

Z resztą mieszkam niedaleko i jeśli tylko znajduję chwilę czasu idę biegać właśnie w to miejsce. Podziwiam wtedy piękno natury, przy dźwiękach ulubionej muzyki na słuchawkach. Często myślę wtedy o zdjęciach, często mam też pomysły związane z fotografią. Dlaczego nie zrealizować jednego z takich pomysłów właśnie tam?

Poporosiłem Zuzannę i Macieja o spotkanie właśnie w lasku. Oczywiście zabrałem ze sobą aparat i postanowiłem uwiecznić kilka momentów. Bardzo pozytywni ludzie, którzy nie bali się realizacji mojej wizji i tego w jaki sposób podszedłem tym razem do tematu zdjęć w tym miejscu. Tym razem jest dużo ciemniej niż zazwyczaj, trochę tajemniczo i nie tak kolorowo, ktoś powie, że groźnie. Trochę inaczej…

Zapraszam ❤

Poznań Lasek Marceliński, sierpień 2017

Zapraszam na mój Instagram, gdzie wrzucam swoje InstaStories oraz dzieje się bardzo dużo 🙂

Sesja Blanki i Adriana z Lasku Marcelińskiego – to równie wspaniałe zdjęcia z Lasku Marcelińskiego – zajrzyjcie tam koniecznie!

2 komentarze

  1. Zdjęcia w plenerze są wyjątkowe….jak i sesje z Tomkiem 🙂 Kilka lat temu Tomek robił nam zdjęcia ślubne. Uwiecznił najpiękniejsze momenty tego dnia. Później były kolejne sesje – rodzinne z dziećmi, świąteczne i takie na spontanie…oczywiście bez stresu, na luzie! Moja galeria z rodzinnymi zdjęciami budzi podziw praktycznie wszystkich gości, którzy odwiedzają nasz dom – to właśnie Tomka sprawka 🙂 Od niedawna zaczęłam robić również sesje do projektów firmowych. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.