Tomasz Twardowski

Fotografia ślubna

O mnieKontakt

HEJ! POZNAJMY SIĘ!

Uśmiech, proszę!

Hej! Jestem Tomek, broń Boże – pan Tomasz. Rocznik 85’. Lubię skracać dystans, a kontakt  z ludźmi daje mi wiele satysfakcji. Wierzę, że pozytywne nastawienie i uśmiech pomagają w życiu załatwić wiele spraw i otwierają niejedne drzwi. Dlatego  jestem optymistą. Po prostu.

Na co dzień fotografuję świeżo upieczonych małżonków. Sam też jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwóch synów (być może przyszłych fotografów 😉). W wolnym czasie biegam. Mam na swoim koncie nawet przebiegnięty maraton. Mimo że staram się prowadzić aktywny tryb życia, to mam pewne słabości – nie przejdę obojętnie obok kawy i… piwa.

Tutaj następuje mała edycja, gdyż kilka miesięcy temu rzuciłem sobie małe wyzwanie. Przestałem jeść mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego. Taki trochę wegan, ale nie do końca – zrobiłem to dla siebie, żeby sprawdzić czy da się funkcjonować po “wegańsku”. Da się funkcjonować, mało tego, czuję się świetnie, mam rewelacyjne wyniki badań i zrzuciłem kilka kilogramów (to chyba najważniejsze). Taki teraz “wegański fotograf ślubny” jestem 😉 Co jeszcze warto o mnie wiedzieć? Podróżuję nie tylko palcem po mapie, ale także w realu. Bo poznawanie nowych miejsc jest dla mnie m.in. źródłem wielu inspiracji, a tych nieustannie poszukuję. 

Wy już mnie poznaliście. Teraz pora na Was 😊 Zachęcam do kontaktu.

Tomasz Twardowski

Fotograf Ślubny <3

Tomasz Twardowski Fotograf Ślubny Poznań LOGO skała islandia

Strona główna 1

Firma polecana przez Zankyou