fbpx
Lipiec 12, 2019

Kasia & Kuba

by Tomasz Twardowski in Fotografia ślubna

Sesja ślubna nad morzem – Wydma Łącka w okolicach Łeby.

Kasia i Kuba to osoby, z którymi szybko udało mi się nawiązać bardzo dobry kontakt. Kasia podczas wspólnej rozmowy nad miejscem sesji ślubnej zaproponowała zdjęcia nad morzem. Po chwili dodała, że najlepiej w okolicach wydm, uznaliśmy, że okolice Łeby będą najlepszym miejscem. Nasz wybór to Wydma Łącka.

Podróż z Poznania była dość długa, dało się odczuć lekkie zmęczenie… Widok jaki ujrzeliśmy po dotarciu na miejsce zrekompensował czas jazdy i znużenie podróżą. Pozytywnie zaskoczyła nas pogoda, która jak na środek października była cudowna! Słońce świeciło przepięknie, temperatura powietrza była bardzo wysoka o tej porze roku. Zagrało dla nas dosłownie wszystko… pogoda, widoki, aura. Wydma Łącka to miejsce, gdzie otaczał nas bezkres… cisza i spokój.
Idealna sesja ślubna nad morzem ❤️

Bardzo się cieszę że mogłem właśnie z Kasią i Kubą udać się na piękne wydmy… miłość, szacunek i troska o siebie na wzajem to jest to co scala ich w każdej sekundzie ❤️

Są w naszym kraju takie miejsca, które na prawdę potrafią oczarować. Z pełną odpowiedzialnością mogę napisać, że warto udać się w okolice Łeby, żeby zobaczyć tak fantastyczne miejsce oraz uraczyć się widokiem jaki rozpościera się po wejściu na szczyt wydmy. Warto tam zajrzeć poza sezonem turystycznym, jeżeli nie boicie się zaryzykować niekorzystnej pogody.

Zostawiam Was na chwilę z kilkoma kadrami z naszego wypadu na sesję zdjęciową nad morzem <3

Sesja Ślubna nad morzem – Kasia i Kuba. Łeba, październik 2018

Zachęcam do przeglądania innych wpisów blogowych oraz do śledzenia mnie na moim koncie na Instagramie :):)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.