Dworek Separowo – Ania i Marco

Gdy Ania skontaktowała się ze mną po raz pierwszy, pytając o termin reportażu ślubnego od razu czułem, że to może być bardzo wyjątkowy i emocjonujący dzień, pełen miłości i pozytywnych emocji. Jak okazało się później podczas spotkania na Face Timie, zarówno Ania jak i Marco są ogromnymi miłośnikami sportu. Sprawiło to, że jeszcze bardziej ucieszyłem się z tego, iż mogliśmy się spotkać na naszych życiowych ścieżkach.

Pierwszy dzień sierpnia okazał się nieco chłodniejszy niż zazwyczaj ma to miejsce o tej porze roku, spadło nieco deszczu, powietrze stało się lekkie i rześkie. Od pierwszych minut reportażu czułem pozytywną energię, jaką roztaczali wokół siebie Ania i Marco. Ta właśnie energia pomogła rozgonić chmury i pozwolić na zrobienie sesji w momencie, gdy promyki słońca przebijały się, wpadając wprost w obiektyw. Jednym słowem – magia!

Podczas przyjęcia odbyły się przemowy najbliższych przyjaciół oraz rodziny. Jest to jedna z tradycji weselnych, którą chciałbym widzieć częściej na naszych polskich ślubach. To taki moment wesela, gdzie poziom emocji sięga zenitu. Od łez wzruszenia, po łzy i salwy śmiechu. Sam stojąc za aparatem niejednokrotnie podczas takiej przemowy uroniłem łzę wzruszenia i niejednokrotnie usiłowałem opanować się ze śmiechu. Tak potrafi zadziałać kilka zdań przyjaciela lub członka rodziny przekazanych parze młodej. Uważam, że to świetna sprawa i liczę, że częściej będę miał okazję widzieć przemowy w kolejnych sezonach ślubnych.

Oprawą muzyczną zajęła się świetna ekipa z Krakowa, którą serdecznie pozdrawiam! Jedno słowo jakie przychodzi mi na myśl: CZAD! Cieszę się, że mogłem Was poznać. Praca z osobami jak Wy to czysta przyjemność! Świat jest mały i liczę, że jeszcze się spotkamy, mimo sporej odległości jaka nas dzieli.

Miejsce w jakim odbyło się przyjęcie weselne to Dworek Separowo. To jedno z takich miejsc, gdzie lubię wracać. Nie tylko ze względu na walory estetyczne, ale również na atmosferę jaką tworzą osoby obsługujące to miejsce. Dziękuję całemu zespołowi za udaną współpracę i pełen profesjonalizm -wszystkim osobom obsługującym Dworek Separowo <3 Współpraca z Wami to na prawdę czysta przyjemność.

Aniu i Marco bardzo Wam dziękuję, że mogłem przeżywać wspólnie z Wami te cudne chwile, moc wzruszeń i fantastycznej zabawy. Niezmiernie się cieszę, że w tych „szalonych czasach” w jakich przyszło nam wszystkim żyć udało Wam się wszystko zorganizować i dopiąć na ostatni guzik. Mam nadzieję, że jeszcze uda nam się spotkać!

PS. Aniu dzięki temu co usłyszałem podczas przemówień, częściej przemieszczam się rowerem 😉 Dzięki za większą motywację 😉

Dworek Separowo, Sierpień 2021

Miejsce: Dworek Separowo – http://www.dworekseparowo.pl/

MUA: Ela Zimniak

Muzyka: DJ Miko Team

Kwiaty: Śródlesie

Kaligrafia: ŚlubnaKaligrafia

Moje inne wpisy na blogu

Ranczo Smyczyna – Ślub Alicji i Marka – Fotograf na ślub z Poznania

Ślub na Islandii

Sesja ślubna nad morzem – Kasia & Kuba

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.